۵ سایت برای دانلود فونت

معرفی پنج سایت برای دانلود فونت

چرا باید سایت های دانلود فونت را بشناسم؟

در اینجا یک مقاله معرفی سایت کاربردی برای شما آورده ایم. بارها برای همه ما پیش آمده که برای یک پروژه دنبال فونت متناسب با موضوع گشته ایم یا به دنبال امتحان کردن یک فونت با کیفیت و جذاب بوده ایم . گاه هم پیش آمده که اسم یک فونت را می دانستیم اما راه پیدا کردن آن را نه!

در این مقاله ۵ سایت برای دانلود فونت به شما معرفی میکنیم که فونت های رایگان و یا قابل خریداری دارند و شما می توانید در موارد نیاز به آنها مراجعه کنید و مشکل خود را بر طرف سازید. این ۵ سایت شامل dafont, google fonts, ایران فونت، فونت یاب، فونت ایران هستند که در ادامه به ویژگی ها و امکانات هر یک به طور مختصر می پردازیم.

سایت dafont

سایت dafont یک سایت بسیار جذاب که عمدتاً برای دانلود فونت های انگلیسی مناسب است. استفاده از این سایت بسیار ساده و گویاست.کافیست اسم فونت مورد نظرتان را در این سایت جستجو کنید تا لیستی از فونت های با این اسم برای شما آشکار شود و براحتی دانلود کنید.

5 سایت برای دانلود فونت - سایت dafont برای دانلود فونت

از ویژگی های بسیار جذاب این سایت دسته بندی های متنوع و جذاب آن است که با اتنخاب یک موضوع یا استایل مشخص لیست وسیعی از فونت های با آن سبک برای شما نمایش داده می شود.

برای مراجعه به این سایت کافی است روی dafont.com کلیک کنید.

google fonts

این سایت یک مرجع بی نظیر برای دانلود فونت هایی به زبان های مختلف است. در سایت گوگل فونتز می توان بر اساس دسته بندی، زبان و ویژگی های مختلف فونت ها آنها را برای شما جدا کرده به شما نمایش دهند.

شما می توانید بخشی از نوشته مورد نظرتان را در قسمت مشخص شده بنویسید و ببینید که این نوشته با آن فونت مشخص چگونه به نظر می رسد.

همچنین می توانید اسمِ فونت مورد نظرتان را بنویسید تا در بانک اطلاعاتی خود جستجو کند و نتایج خودرا نشان دهد.

سایت google fonts برای دانلود فونت

برای مراجعه به این سایت کافی است روی fonts.google.com کلیک کنید.

فونت ایران

فونت ایران یک فروشگاه عرضه فونت های فارسی اختصاصی و بسیار با کیفیت است. فونت های این سایت توسط طراحان حرفه ای و متخصص در زمینه طراحی فونت طراحی شده است.

آنها خودشان را در سایتشان اینطور معرفی کردند:

فونت های تولید شده توسط این مجموعه طی چند سال توانست چهره وب و اپلیکیشن های موبایل فارسی را تغییر دهد.‌

فونت ایران

در این سایت هم می توانید فونت های رایگان و هم فونت های قابل خریداری پیدا کنید، که همگی آنها مخصوص طراحی شده توسط طراحان فونت ایران هستند.

برای مراجعه به این سایت کافی است روی fontiran.com کلیک کنید.

فونت یاب

یکی از مهم ترین منابع دانلود فونت های فارسی سایت فونت یاب است. کافی است اسم فونت مورد نظرتان را جستجو کنید تا برای شما آن را پیدا کند.

آنها خودشان را در سایتشان اینطور معرفی کردند:

فونت یاب یک مرجع سریع و کامل برای دانلود فونت فارسی است. استفاده از فونت یاب و دانلود فونت از آن رایگان است و هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد.

فونت یاب

به راحتی می توانید طیف وسیعی از فونت های فارسی با کیفیت و رایگان را در این سایت پیدا کرده و استفاده کنید.

سایت فونت یاب برای دانلود فونت

برای مراجعه به این سایت کافی است روی fontyab.com کلیک کنید.

ایران فونت

یک سایت برای دانلود فونت های فارسی و انگلیسی متنوع است که می توانید اسم فونت مورد نظرتان را در آن جستجو کنید تا آن را بیابید. همچنین این سایت دسته بندی های متنوعی دارد و می توانید سبک فونت مورد نظرتان را در آن انتخاب کنید تا لیستی از آن نوع فونت را در مقابل خود ببینید و هر کدام را که می خواهید دانلود کنید.

در این سایت هم فونت های رایگان و هم فونت های قابل خریداری وجود دارد که می توانید تهیه کنید.

برای مراجعه به این سایت کافی است روی irfont.ir کلیک کنید.

نتیجه گیری

فونت ها یا به عبارت فارسی قلم ها فایل هایی هستند که به کمک آنها می توانید شکل گرافیکی نوشته های خود را در سیستم های کامپیوتری تغییر دهید. برای دانلود فونت های مورد نظر شما یا امتحان کردن فونت های تازه سایت های مختلفی وجود دارد که در این مقاله ۵ سایت برای دانلود فونت را معرفی کردیم که شامل: dafonts, google fonts, فونت ایران، فونت یاب و ایران فونت هستند.

اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید برای طراحی‌هایتان فونت انتخاب کنید و یا چطور دو فونت را در کنار هم استفاده کنید اینجا کلیک کنید.

از اینکه این مقاله را تا انتها دنبال کردید از شما ممنونیم. برای دیدن سایر مقاله های سایت ما می توانید به صفحه بلاگ مراجعه کنید.

, , , , ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =

درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

archiiwork دوست طراح شماست که به کسب و کار شما از طریق طراحی کمک میکند درست دیده بشود.

محصولات

خبرنامه ما

برای اینکه خبرنامه ما رو دریافت کنید آدرس ایمیلتون رو وارد کنید.