پرسشهای متداول

برخی از پرسشهای شما

قیمت هر پروژه طراحی بسته به نوع پروژه و شرایط و نیازهای پروژه متفاوت است. ممکن است قیمت برای شما آیتم مهمی در انتخاب طراح باشد. اما خوب است بدانید یک طراحی خوب تاثیر زیادی در درست دیده شدن کسب و کار شما دارد و مهم ترین بخش آن است. برای مثال وقتی برای کسب و کارتان سفارش کارت ویزیت میدهید محتوا و طراحی آن اهمیمت بیشتری نسبت به چاپ و متریال آن دارد.

برای اطلاع از قیمت طراحی از طریق یکی از راه های ارتباطی، پس از معرفی خود و کسب وکارتان شرایط و خواسته های پروژه خود را توضیح دهید تا شما را راهنمایی کنیم و بر اساس شناختی که از طریق توضیحات شما از پروژه به دست می آوریم، برآورد قیمت به شما ارائه کنیم.

مهم ترین نشانه توانایی یک طراح یا تیم طراحی، تجربیات و نمونه کارهای آنهاست. تیم طراحی archiiwotk  تجربه طراحی پروژه های مختلفی را دارد که تعدادی از آنها را می توانید در همین وب سایت و بخش پروژه ها مشاهده کنید. در صورتی که مایلید نمونه کارهای بیشتری ببینید و با شیوه کاری و تجربیات ما بیشتر آشنا شوید بهتر بتوانید تصمیم بگیرید میتوانید به پیج اینستاگرام archiiwork و یا پروفایل ما در شبکه دریبل مراجعه کنید.

به طور خلاصه باید بگویم بعد از اینکه کارفرما از طریق یکی از راه های ارتباطی مثلا اینستاگرام ما  ، نمونه کارها و یا رزومه ما را دیده و از روند کار ما احساس رضایت میکند و مارا متخصص می یابد. آن گاه طریق یکی از راه های ارتباط با ما به ما پیام می دهد و بعد از معرفی خود و کسب و کارش، پروژه طراحی مورد نیازش را به طور کامل برای ما توضیح می دهد تا ما شناخت خوبی نسبت به کار پیدا کنیم.

ما توضیحات ایشان را بررسی کرده و پیشنهاداتی برای شرایط همکاری از جمله قیمت و زمان انجام پروژه ارائه می دهیم. بعد از گفتگو و توافق، ما پرسشنامه (بریف) طراحی برای کارفرما ارسال می کنیم تا نیاز سنجی دقیقی از کارفرما به عمل بیاوریم. و پیش پرداخت را دریافت مکنیم تا پروژه را شروع کنیم.

ما به عنوان طراح پرسشنامه و نیازهای کارفرما را تحلیل  میکنیم و نمونه های داخلی و بین المللی در آن حوزه را بررسی کرده و مطالعات لازم را انجام می دهیم، بعد از آن طرح های برای پروژه زده می شود و ایده پردازی انجام میشود. سپس بر اساس توافق تعدادی از طرح ها را اجرا کرده و به کارفرما ارائه میکنیم. کارفرما یکی از طرح ها را انتخاب کرده و در صورت نیاز به تغییزات و اصلاحات تعداد مشخصی اصلاحات براساس توافق از پیش تعیین شده روی جزییات طرح انتخابی امکان پذیر است.

پس از انجام تغییرات لازم مدارک فنی تحویل کارفرما میشود و تسویه حساب انجام می شود.

برای دیدن چارت روند کار اینجا کلیک کنید

یک طراح حرفه ای برای رزرو انجام پروژه، اختصاص وقت به آن و اولویت دادن آن به پیشنهادات متعدد روزانه که به طراح ارائه میشود و همینطور برای زسمی شدن توافق بر انجام پروژه ۵۰% مبلغ پروژه را به صوزت پیش پرداخت دریافت می کند. این مساله باعث می شود که هر دو طرف پروژه را زسمی و جدی تر دنبال کنند و توافق را جدی و لازم الاجرا ببینند.

پس از ارائه طرح پیشنهادی ۲۵ % مبلغ پروژه و هنگام تحویل مدارک طراحی هم ۲۵% مابقی مبلغ پروژه پرداخت می شود.

شما از طریق درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی archiiwork در زرین پال که پرداخت امن را از طریق شبکه شاپرک محقق میکند به راحتی میتوانید پرداخت اینترنتی انجام دهید.

همچنین امکان پرداخت از طریق کارت بانکی به کارت بانکی ما هم ممکن است است.

انتخاب نحوه ی پرداخت از یکی از این دو طریق با شماست.

دیزاین یک اثر هنری با هدفی مشخص و قابل سنجش است لذا با توجه به قوانین موجود، حقوق مادی در پروژه های طراحی اختصاصی متعلق به کارفرمایی است که پروژه را سفارش داده و طراح نمی تواند طرحی که به کارفرما تحویل می شود را به همان صورت به فرد دیگری بفروشد.

در رابطه با حقوق معنوی باید گفت که حقوق معنوی طراحی متعلق به طراح است و طراح می تواند از آن ها به عنوان نمونه کار و سوابق کاری استفاده کرده و یا در گالری ها و نمایشگاه ها یا چاپ کتاب به عنوان اثر خود به نمایش در آورده و از آن به عنوان سوابق خود رونمایی کند.

با تغیراتی که در دنیای امروز در نحوه ی انجام کارها و زندگی بشر پیش آمده، بشر به سمت استفاده هرچه بیشتر از اینترنت رفته است. استفاده آسان از طریق اینترنت، سرعت ارتباط، امکان ارتباط از هر نقطه از جهان و بسیاری از مزایای دیگر ما را بر آن داشته که تمامی خدمات طراحی مان را به صورت آنلاین انجام دهیم.

لذا برای سفارش طراحی نیاز نیست حضوراً به جایی مراجعه کنید کافی است از همان جایی که هستید، از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثیت کنید.

ممکن است شما بر این باور باشید که دیزاین یک امر سلیقه ای است و ممکن است من از طراحی شما خوشم نیاید. در این صورت چه کنم ؟

قبل از هر چیز از شما می خواهم با هر طراحی که کار میکنید، لطفا نمونه کارها و تجربیات او را که از طریق رزومه یا شبکه اجتماعی ارائه می کند ببینید و به این فکر کنید که آیا شما او را حرفه ای و متخصص می دانید یا نه. اگر شما او را کاردان و متخصص می دانید و نمونه کارها و تجربیات او را مناسب می دانید اعتماد کنید و کار را به او بسپارید. این مساله که شما با نحوه ی کار طراحتان آشنایی داشته باشید کمک میکند که مساله نپسندیدن طراحی منتفی شود.

ما طراحانی حرفه ای هستیم و به طراحی به شیوه ای علمی و از دیگاه علمی نگاه میکنیم و از سالها تجربه طراحی و همکاری با مشتریان و برند های مختلف برای انجام پروژه و مدیریت آن بهره میگیریم که این مساله احتمال خطا را به حداقل میرساند.

به علاوه سوالاتی که ما در ابتدا از کلیات پروژه از خود کارفرما می پرسیم در درجه اول، پرسشنامه کتبی که از طریق سوالات دقیق جزییات پروژه را نیاز سنجی میکند در درجه سوم مطالعات و بررسی هایی که روی نمونه های داخلی و خارجی انجام می شود و در درجه چهارم اتودهای مختلفی که برای ایده پردازی و رسیدن به طرح نهایی میزنیم، همه و همه تضمین کننده این است که طرح هم متناسب با نیاز کارفرما و هم حرفه ای و استاندارد خواهد بود.

سوالت اینجا نبود؟ از ما بپرس