معرفی ۱۰ پالت رنگی لوکس

رنگ ها در طراحی به مفاهیم مختلفی می توانند اشاره کنند. در این مقاله میخواهیم معرفی ۱۰ پالت رنگی لوکس را انجام دهیم، که نشان دهنده لوکس بودن و شکوه، عظمت و ثروت هستند و در پروژه هایی که می خواهید احساسی از لوکس بودن را به مخاطب انتقال دهید از آنها استفاده کنید.

پالت لوکس شماره ۱

معرفی ۱۰ پالت رنگی لوکس را با این این پالت از دو گروه روشن و تیره تشکیل شده شروع میکنیم که شامل طیف هایی از طلایی ست. ترکیب این طیف از آبی با پرده هایی از رنگ طلایی یک ترکیب سلطنتی و بسیار جذاب است که کنتراست بالای رنگ ها نسبت به هم بر جذابیت آن می افزاید.

پالت لوکس شماره یک( credit : fab mood)

پالت لوکس شماره ۲

در میان ۱۰ پالت رنگی لوکس ترکیب رنگ بنفش و طلایی و طیف های خاصی از سبز میتوانند ترکیب لوکس و جذابی ایجاد کنند. رنگ بنفش علاوه بر قدرت و انرژی ای که دارد همواره شکوه، ظرافت و لوکس بودنرا به همراه می آورد. این امر با حضور رنگ طلایی در ترکیب قوت بسیار بیشتری میگیرد.

پالت لوکس شماره دو( credit : C & M)

پالت لوکس شماره ۳

اگر به دنبال رسیدن به یک پالت رنگی با شکوه هستید، ترکیب پرده های مختلف رنگ طلایی و نوعی از سبز زمردی میتواند خیلی ترکیب لوکس و با شکوهی باشد. این نوع از سبز رنگی بسیار لوکس و با ابهت است و در کنار این طیف از طلایی که به نوعی رنگ مکمل آن به حساب می آید کنتراست جذابی را به کار شما می دهند. دقت کنید که از این خاکستری بسیار ملایم در ترکیب غافل نشوید. حضور این خاکستری آرام به مقدار کم در ترکیب نقش مهمی در زیبایی و آرامش ترکیب رنگ شما دارد.

پالت لوکس شماره سه ( credit : fab mood)

پالت لوکس شماره ۴

طیف رنگ های برنزی در ترکیب با نوع خاصی از سبز هم می تواند یه ترکیب جذاب و باشکوه باشد. این ترکیب که ترکیبی از رنگ های مکمل است انرژی وعظمت بسیار زیادی را در درون خود نهفته داشته که البته انرژی و قدرت رنگ های گرم آن تا حدی توسط دو رنگ سبزآبی تعدیل شده است.

پالت لوکس شماره چهار

پالت لوکس شماره ۵

نمونه ی دیگری از ترکیب طیف های طلایی با پرده های خاصی از رنگ سبز، که لوکس بودن را نشان میدهد. این طیف علاوه بر لوکس بودن نوعی از تازگی و طراوت را در دل خود دارد. چنانکه مشاهده می کنید طیف های پرانرژی و گرم طلایی بخش جدایی ناپذیر ترکیب های لوکس است.

پالت لوکس شماره پنج (credit : fab mood)

پالت لوکس شماره ۶

طیف های طلایی و برنزی و سبز که این بار با یک نوع سبز تیره تر ترکیب شده و می تواند جذاب و لوکس باشد. این نوع از طیف های سبز آبی به تنهایی هم می توانند مفاهیم شکوه و غنا را به تصوی بکشند. در اینجا ترکیب های متفاوت و جذابی از طیف های طلایی و برنزی به چشم می خورد که لوکس بودن و ظرافت را در طراحی شما به وجود می آورد.

پالت لوکس شماره شش(credit : stitchpatternz)

پالت لوکس شماره ۷

بیایید کمی از طلایی فاصله بگیریم . اینجا طیف های جذابی از رنگ آبی در کنار رنگ های برنزی و قهوه ای جذابیت و شکوه زیادی در کنار هم دارند. این نوع از آبی بسیار پر ابهت و با معناست و در کنار رنگ قهوه ای شکوه و معنای عمیق فلسفی خاصی به خود میگیرد. این ترکیب خالی از زرق و برق عظمت و قدرت بیکرانی به طراحی شما هدیه میکند.

بین 10 پالت رنگی لوکس این پالت رنگی باشکوه ترکیب خالی از زرق و برقی است اما عظمت بسیار زیادی را به طراحی شما اضافه میکند.
پالت لوکس شماره هفت (credit : color balance)

پالت لوکس شماره ۸

ترکیب این نوع آبی با بنفش و رنگهای گرمی مثل نارنجی، برنزی یا طلایی هم ترکیب لوکسی است. بنفش رنگ قدرت و ظرافت و شکوه از نظر روانشناسی رنگ است. زمانی که این بنفش در کنار طلایی قرار میگیرد و چاشنی خوبی برای زیبایی بخشیدنبه این زمینه آبی است. هرچه از انرژی و شکوه این ترکیب جذاب بگوییم از زیبایی آن کاسته ایم.

از میان 10 پالت رنگی لوکس این پالت رنگی با شکوه که ترکیب آبی، بنفش و طلایی تشکیل شده ترکیبی بسیارمنحصر به فرد برای طراحی است.
پالت لوکس شماره هشت (credit : patern pod)

پالت لوکس شماره ۹

به این عکس از ساحل درخشان دریا توجه کنید. طبیعت منبع الهام خوبی برای آموختن است. دریا و ساحل زیبای آن همواره نماد عظمت و شکوه بوده اند. یک نوع خاص از پالت های لوکس را در این بخش از طبیعت می بینید. ترکیب خوبی از آبی و طلایی که یه سبز خیلی خاص و جذاب هم در کنارش دارد.

یکی از 10 پالت رنگی لوکس این ترکیب رنگهای لوکس در تصویری از ساحل دریا که می تواند طراحی شما را از شکوه دریا بهره مند کند.
پالت لوکس شماره نهم (credit : sarah titus)

پالت لوکس شماره ۱۰

در انتها می خواهم به این پالت اشاره کنم که از ترکیب رنگهای طلایی و طیف هایی از مشکی و خاکستری تشکیل شده است. این پالت یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین پالت های لوکس است که پالت بسیاری از برندها را تشکیل می دهد.

یکی از 10 پالت رنگی لوکس یعنی پالت رنگی لوکس دهم از ترکیب مشکی و طلایی که یک ترکیب شناخته شده در طراحی لوکس است.
پالت لوکس شماره دهم (credit : fabmood.com)

امیدوارم این مطلب شما را در انتخاب پالت رنگی لوکس مورد نظرتان یاری کند و نتیجه ای مطلوب برای شما حاصل شود. اگر مایل به سفارش طراحی لوگو متناسب با برندتان هستید تیم طراحی ما می تواند به شما کمک کند. لذا لطفاً در صفحه تماس با ما یکی از روش هاب ارتباطی را انتخاب کرده و پس از معرفی خود پروژه تان را شرح دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 10 =

درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

archiiwork دوست طراح شماست که به کسب و کار شما از طریق طراحی کمک میکند درست دیده بشود.

محصولات

خبرنامه ما

برای اینکه خبرنامه ما رو دریافت کنید آدرس ایمیلتون رو وارد کنید.